Automatyka Bram i Szlabanów

Wygoda, funkcjonalność, praktyczne zastosowanie to w dzisiejszych czasach elementy, które dla większości z nas stanowią podstawę użytkowania urządzeń. Na szczególną uwagę zasługuje pierwsza z nich ponieważ to dzięki niej otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej, garażowej czy szlabanu jest komfortowe i nie zobowiązuje kierowcy do ciągłego wychodzenia z samochodu podczas wjazdu lub wyjazdu na teren domu lub firmy. 

Wjazd na posesję powinien być wygodny ale powinien przede wszystkim stanowić zabezpieczenie przed niepożądanymi gośćmi dlatego podczas wyboru systemu szlabanowego czy garażowego warto zastanowić się nie tylko nad jego funkcjonalnością ale również na jakością jego wykonania.

Dzięki ponad 27 letniemu doświadczeniu w branży ochrony oraz szerokiej wiedzy w zakresie techniki zabezpieczeń Art-Security wyspecjalizowała się w świadczeniu usług instalacji oraz konserwacji napędów automatyki bram i szlabanów.

Nie wiesz jak to działa? Pomożemy!
W ramach usługi udzielamy darmowych porad dotyczących montażu oraz obsługi automatów do bram i szlabanów.

Nie możesz zdecydować się jaka opcja sterowania twojej bramy, szlabanu będzie najlepsza? Służymy radą! 
Montujemy, instalujemy i konfigurujemy urządzenia z opcją zdalnego dostępu przez pilot, kartę, smartfon oraz na podstawie numerów tablic rejestracyjnych.

 

Automatyka bram i szlabanów

 

Zapewniamy:

  • Fachowe doradztwo techniczne
  • Niezawodny sprzęt renomowanych firm
  • Wykwalifikowane ekipy montażowe
  • Atrakcyjne ceny

 Zainteresowała cię nasza oferta? Zapraszamy do współpracy!
tel. 22 622 48 48 | handlowy@art-security.pl 

KONTAKT:

ART SECURITY, ul. Skwierzyńska 5, 04-853 Warszawa
(22) 622 48 48

Formularz kontaktowy: