Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /mnt/sdb1/www/80/art-security.pl/doc/includes/bootstrap.inc).

Eventy - Wydarzenia - Imprezy Masowe

W okresie wieloletniego funkcjonowania w branży ochrony Art-Security wyspecjalizowała się w ochronie imprez masowych, zdobywając bogate doświadczenie w zabezpieczaniu wydarzeń sportowych, artystycznych, handlowych i wystawienniczych.

 
  • Zapewniamy ochronę imprez masowych, eventów i wydarzeń niezależnie od ich charakteru, rangi czy też miejsca organizacji.
  • Oferujemy kompleksową ochronę w uzgodnieniu z organizatorem imprezy, poczynając od planowania, poprzez organizację do realizacji, zapewniając uczestnikom pełne bezpieczeństwo i komfort udziału.
  • Gwarantujemy profesjonalną ochronę realizowaną przez przeszkolonych i doświadczonych pracowników ochrony i stewardów wyposażonych stosownie do indywidualnych wymogów bezpieczeństwa poszczególnych imprez.
  • Posiadamy wielu kwalifikowanych pracowników ochrony, przeszkolonych i certyfikowanych w zakresie bezpieczeństwa imprez masowych.
  • Zapewniamy pełną elastyczność działań ochronnych dostosowując je do preferowanych wymogów bezpieczeństwa imprezy masowej, eventu lub wydarzenia.

 

KONTAKT:

ART SECURITY, ul. Wałbrzyska 11 lok. 101D, 02-741 Warszawa.
Biuro: ul. Skwierzyńska 5, 04-853 Warszawa
(22) 622 48 48

Formularz kontaktowy: